}
 • System bezprzewodowej prezentacji InstaShow WDC30 9H.JNY78.S1E

Symbol: 9H.JNY78.S1E
Brak towaru
12362.26
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 3.7 kg
Zostaw telefon

WDC30 InstaShow Bezprzewodowy system prezentacji na poziomie korporacyjnym

Zgodność ze standardami i przepisami dotyczącymi zamówień w branży finansowej

 • SOLIDNA OCHRONA BEZPIECZEŃSTWA: Uwierzytelnianie WPA3, technologia routera Wi-Fi 6, wyższa niż branżowy standard CC EAL6+, aby zapewnić bezpieczeństwo prezentacji
 • NATYCHMIASTOWA WSPÓŁPRACA: Podłącz i prezentuj za jednym dotknięciem przycisku lub urządzenia mobilnego z podzielonym ekranem
 • PŁYNNE ODTWARZANIE WIDEO: Wyświetlaj wysokiej jakości filmy do 60 klatek na sekundę za pomocą jednego dotknięcia
 • OCHRONA ANTYBAKTERYJNA: przycisk InstaShow WDC30 jest pokryty nanojonową srebrną powłoką zapewniającą bezpieczne użytkowanie i ochronę zdrowia użytkowników

Wiodące w branży standardy bezpieczeństwa
Intuicyjny w obsłudze WDC30 jest jedynym bezprzewodowym systemem prezentacji na rynku, który jest zgodny ze standardami i przepisami dotyczącymi zamówień publicznych w branży finansowej. Dzięki InstaShow WDC30 uzyskasz wyższy poziom bezpieczeństwa informacji oraz najbardziej chronioną, intuicyjną i płynną współpracę.

Plug & Play
Wystarczy podłączyć i działać bez sterowników. Kliknij przycisk, aby bezpośrednio wyświetlić obraz.

Rygorystyczne bezpieczeństwo sieci
Wbudowane Wi-Fi 6 z chipsetem na poziomie routera, który umożliwia użytkownikom-gościom korzystanie z InstaShow bez łączenia się z siecią lokalną, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.

Płynne i szybkie dublowanie ekranu
InstaShow zapewnia niezawodne i stabilne prezentacje oraz strumieniowe przesyłanie wideo, płynnie odtwarzając slajdy i filmy w wysokiej rozdzielczości.

Uniwersalna kompatybilność
Niezależnie od tego, czy używasz laptopa, MacBooka, telefonu komórkowego czy tabletu, wygodnie jest tworzyć kopie lustrzane bez problemów ze zgodnością.

Standard sieci Wi-Fi 6
Najnowsza technologia Wi-Fi 6 zapewnia wyższe szybkości przesyłania danych niż poprzedni standard Wi-Fi, dzięki czemu InstaShow WDC30 może przesyłać różne treści (audio, wideo, obrazy 4K itp.) w bardziej wydajny sposób. Wi-Fi 6 obsługuje również transmisję dwukierunkową, umożliwiając jednoczesne przesyłanie i pobieranie danych. Wizualizacje wyświetlane na podzielonym ekranie będą płynniejsze i wyraźniejsze.

Chipset poziomu routera
Qualcomm Technologies zapewnia idealny zasięg Wi-Fi, tworząc strefy dużej prędkości do obsługi wielopasmowego i szybkiego ruchu multimedialnego, z izolacją wewnętrznych kanałów połączeń.

Wydajność o niskim opóźnieniu
WDC30 oferuje rozdzielczość do 4K@60fps, co sprawia, że szczególnie nadaje się do płynnego odtwarzania slajdów i filmów w wysokiej rozdzielczości.
Rozdzielczość wejściowa WDC30 do 1920x1080, rozdzielczość wyjściowa HDMI 1.4 do 1982x1080@60fps; HDMI 2.0 do 4096x2160@60fps.

Standard bezpieczeństwa WPA3
Protokół uwierzytelniania WPA3 zapewniają, że wszelkie własności intelektualne pozostają prywatne i zabezpieczone przed manipulacją lub niezamierzonym ujawnieniem, gwarantując, że prezentacje są całkowicie bezpieczne.

Wspólne kryteria, EAL6 Augmented (EAL6+)
Dokładnie przetestowany zgodnie z wytycznymi i specyfikacjami Common Criteria, InstaShow WDC30 spełnia standard EAL6+ (wyższy od standardu branżowego EAL>4), gwarantując w ten sposób, że główne zabezpieczenia jego funkcji są stosowane niezawodnie. WDC30 oferuje zabezpieczenia znacznie przewyższające standardy bezpieczeństwa wymagane w branży finansowej.

Przyjęcie HDCP
Korzystając z kanału protokołu HDMI do dostarczania treści zaszyfrowanych HDCP, InstaShow WDC30 umożliwia prezenterom podłączenie własnych urządzeń do InstaShow zgodnego z HDCP, bez problemów z bezpieczeństwem.

Stabilne dublowanie ekranu
InstaShow WDC30 oferuje stabilną jakość odbicia lustrzanego do 4K@60fps, umożliwiając płynną prezentację dla czterech prezenterów w celu udostępniania treści na jednym ekranie (obsługiwane są do dwóch ekranów).

Kompatybilny z wieloma urządzeniami
Można go wygodnie podłączyć do laptopów, telefonów komórkowych i tabletów, niezależnie od tego, czy jest to platforma Windows, iOS czy Android. Przedstaw swoje pomysły i współpracuj z kolegami z zespołu (do 64 osób), aby skutecznie dyskutować.

Przesył dotyku aby zarządzać spotkaniem
Przyciągnij uwagę odbiorców za pomocą ekranu dotykowego bez przełączania się między wyświetlaczem a laptopem.

Gładkie i wyraźne obrazy
WDC30 zapewnia płynny i wyraźny obraz dzięki doskonałej jakości transmisji i stabilności. Zastosuj możliwości transmisji InstaShow, aby poprawić wydajność Wi-Fi.

Tylko czysty sygnał
WDC30 wykorzystuje mechanizm CCA (Clear Channel Assessment) do wykrywania i wybierania najlepszego kanału w celu zapewnienia płynnego działania Wi-Fi.

Stabilna transmisja
WDC30 obsługuje stabilną transmisję bezprzewodową do 30m. Uczestnicy mogą uczestniczyć w płynnym spotkaniu, czy to w małej sali konferencyjnej, czy w większej sali konferencyjnej.

Zarządzanie przepływem spotkań
Gospodarz zarządza spotkaniem, włączając/wyłączając klawisz skrótu Mobile Projection na hoście InstaShow, regulując przepływ ruchu uczestników w ramach mirroringu treści.

Trwały i stabilny
Bez jakichkolwiek szans na słaby kontakt, certyfikowane przewody do przycisku przechodzą co najmniej 12 000 razy testy zginania, aby zapewnić nieprzerwane spotkanie.

Całkowita ochrona przed zarazkami
Aby stworzyć bezpieczną i zdrową przestrzeń do spotkań, przycisk InstaShow WDC30 jest pokryty nanojonową formułą srebra, która zabija pospolite zarazki po kontakcie.

Informacje o produkcie
Zasilanie

Odbiornik InstaShow: DC 12V, 3.33A

Kolor Czarny
Wymiary
 • Odbiornik InstaShow: 156 x 156 x 70 mm (bez anten)
 • Stojak InstaShow: 85 x 97.5 x 170.4 mm
Akcesoria w zestawie
 • Informacje bezpieczeństwa
 • Stojak
 • Instrukcja szybkiego uruchomienia
 • 2 x Nadajnik InstaShow (Button)
 • Odbiornik InstaShow (Host)
 • Kabel HDMI
 • 4 x  Antena
 • Zasilacz
Pozostałe parametry
 • Wyjście wideo: HDMI 2.0 (HDCP) ,HDMI 1.4 (HDCP)
 • Rozdzielczość Wyjściowa: do 4K 60Hz
 • Ilość równoczesnych połączeń: 64
 • Sieć bezprzewodowa: WIFI 6 (2.4G + 5G)
 • Prędkość transmisji bezprzewodowej: AX1800 (2.4G 574 Mbps + 5G 1201 Mbps)
 • Bezpieczeństwo (szyfrowanie): WPA3 (AES128)
 • Porty nadajnika InstaShow: HDMI, USB Typu A
 • Porty odbiornika InstaShow: Złącze LAN,  HDMI 2.0 (HDCP), HDMI 1.4 (HDCP), złącze zasilania DC Jack, 2 x USB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne