}
  • Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 5m biały

Symbol: FO-SASA-SS31-0050-WH
20.07
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Kurier 12.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 222 501 454

Zostaw telefon
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie

Typ przewodu: Światłowód jednomodowy 9/125

Typ powłoki: LSZH

Długość kabla: 5m

Kolor: Biały

Informacje dodatkowe: Typ złącza: SC - SC, Standard polerowania: APC, Typ włókna światłowodowego: G657B3, Typ światłowodu Jednomodowy, Konstrukcja przewodu Simplex, Średnica przewodu 3 mm, Tłumienność wtrąceniowa: < 0,25 dB, Tłumienność odbiciowa: > 60 dB, Zalecana temperatura otoczenia -40 - 85 °C, Minimalny promień zgięcia 5mm
Długość kabla 5m
Typ przewodu Światłowód jednomodowy 9/125
Kolor Biały
Rodzaj produktu sieciowego Okablowanie
Typ powłoki LSZH
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie