}
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m

Symbol: EX.3739
20.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Kurier 12.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 222 501 454

Zostaw telefon

Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 1 metra, średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM
Informacje o produkcie
Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód
Długość przewodu 1 m
Złącza #1 Światłowód LC/UPC
Złącza #2 Światłowód LC/UPC
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex
Wymiary

Średnica kabla: 3,0mm

Kolor Żółty
Pozostałe parametry
  • Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
  • Materiał płaszcza: Nylon/Polichlorek winylu (PVC)
  • Typ przewodu: FTTH
  • Typ światłowodu: G.657.A1
Rodzaj Kabel
Transmisja Duplex
Gwarancja 24 mies.
Zastosowanie Światłowód
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie