}
  • Oprogramowanie REACH 4.0 Server (CY-HDS02B/EN)

Symbol: CY-HDS02B/EN
Rodzaj Zarządzanie
Brak towaru
8302.92
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 2.041 kg
Zostaw telefon

Samsung LYNK REACH

Wygodne rozwiązanie do zarządzania telewizją hotelową, które umożliwia zarządcom nieruchomości centralne sterowanie i wyświetlanie dostosowanych treści na wielu telewizorach hotelowych Samsung, zapewniając gościom wrażenia z pobytu w pokoju, które sprawiają, że czują się jak w domu.

To nie tylko telewizor, to konsjerż w pokoju

Niezależnie od rodzaju nieruchomości czy infrastruktury, dziś goście oczekują zróżnicowanego, luksusowego doświadczenia, które zapewnia taki sam komfort i wygodę, jak w domu. Rozwiązanie firmy Samsung do zarządzania treścią LYNK REACH 4.0 (Remote Enhanced Active Control for Hospitality) umożliwia hotelarzom zapewnienie gościom spersonalizowanego doświadczenia w pokoju z domową atmosferą, przy jednoczesnej poprawie wydajności operacyjnej.

Informacje o produkcie
Informacje dodatkowe

Wyeliminuj wizyty w każdym pokoju gościnnym, korzystając z rozwiązania zdalnego z jednej lokalizacji. Serwer REACH (RF) dostarcza zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe i inne ustawienia do telewizorów za pośrednictwem sygnałów RF. REACH (IP) jest również dostępny do scentralizowanego sterowania telewizorami hotelowymi SMART bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Aktualizacje są proste i jednoczesne, więc nie ma potrzeby przechodzenia z pokoju do pokoju, aby zaktualizować każdy ekran za pomocą klonowania USB. W ten sposób Twoi pracownicy mają więcej czasu na skupienie się na innych sposobach poprawy komfortu gości.

Rodzaj Zarządzanie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci