}
 • Monitor interaktywny 86 caliRE8601 UHD IPS 1200:1/3840x2160/HDMI

Symbol: 9H.F72TK.DE1
Brak towaru
31837.14
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 90 kg
Zostaw telefon

RE8601 86" Interaktywny Monitor dla edukacji

Twój towarzysz dla interaktywnej nauki

 • Dodawaj Adnotacje i Współpracuj z Tablicą Cloudwhiteboard
 • Oprogramowanie do Bezprzewodowego Współdzielenia Ekranu InstaShare
 • Wbudowany System Transmisji Cyfrowej X-sign Broadcast
 • Preinstalowane Rozwiązanie do Zarządzania Ekranem

Dodawaj adnotacje i współpracuj wszędzie dzięki chmurze
Dzięki funkcjom chmury, EZWrite 5 usprawnia dyskusje w klasie, sprawiając, że nauczyciele i uczniowie mogą dzielić się pomysłami, notatkami i opiniami, tak jakby dokonywali adnotacji na tej samej tablicy, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Ponadto, z usługą AMS nauczyciele będą mogli uzyskać dostęp do materiałów dydaktycznych przechowywanych w chmurze i rozpocząć zajęcia bezpośrednio z BenQ Education Interactive Display.

Płynna współpraca w czasie rzeczywistym
Tablica w Chmurze i karteczki samoprzylepne dla sal lekcyjnych

Wyposażony w przyjazne dla nauczyciela i ucznia funkcje, EZWrite 5 firmy BenQ jest wiodącym rozwiązaniem do adnotacji dla interaktywnych i współpracujących scenariuszy klasowych. Nauczyciele i uczniowie mogą cieszyć się zwiększoną interaktywnością, używając EZWrite Cloud Whiteboard do zbierania, kategoryzowania, edytowania i udostępniania notatek pomiędzy interaktywnymi wyświetlaczami i urządzeniami mobilnymi.

Natychmiastowy dostęp do chmury
EZWrite 5 pozwala nauczycielom na bezpośrednie pobieranie i przesyłanie plików do usług w chmurze, takich jak Google Drive i Dropbox. Wyłącznie w EZWrite 5, ten wygodny dostęp do chmury ułatwia nauczycielom modyfikowanie swoich materiałów i zabieranie ich ze sobą wszędzie.

Przechwytywanie ekranu i łatwy import
Dzięki narzędziu EZWrite's Floating Tool nauczyciele mogą przechwytywać zrzuty ekranu wszystkiego, co znajduje się na ekranie, w tym treści z aplikacji, stron internetowych i filmów z dowolnego źródła. Następnie mogą zaimportować te treści do EZWrite 5 w celu dalszej dyskusji i dodania adnotacji na zupełnie nowej stronie.

Dwa pisaki do jednoczesnej pracy z różnymi kolorami
EZWrite 5 jest wyposażony w podwójne pióra, które umożliwiają dwóm użytkownikom jednoczesne pisanie lub rysowanie różnymi kolorami, co czyni go idealnym do żywych zajęć w klasie.

Tryb pędzla dla edukacji twórczej
EZWrite 5 jest idealny do kreatywnego, inspirującego tworzenia na zajęciach plastycznych. Użytkownicy mają gwarancję, że będą cieszyć się łatwym doświadczeniem, które przypomina pisanie i rysowanie prawdziwymi piórami i pędzlami.

Floating Tool
Wbudowane w EZWrite narzędzie Floating Tool umożliwia nauczycielom pisanie na wierzchu dowolnej aplikacji, filmu, strony internetowej, dokumentu lub obrazu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Windows, Mac, Chrome czy Android, nauczyciel może robić notatki na wierzchu dowolnej zawartości ekranowej i zapisywać je. Funkcja przechwytywania ekranu umożliwia użytkownikom przechwytywanie całego ekranu lub tylko jego części za pomocą dwóch palców obu rąk. Pływające narzędzie oferuje również płynne pisanie, gdy jest używane z HDMI, VGA i innymi źródłami sygnału, zapewniając maksymalną elastyczność.

Inteligentne Rozpoznawanie Pisma Ręcznego
Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego EZWrite pozwala użytkownikom na natychmiastową konwersję tekstu pisanego, liczb, formularzy i rysunków na czytelny tekst cyfrowy bez konieczności przełączania trybów.

Inteligentny system nadawania z natychmiastową dostawą i łatwym zarządzaniem
X-Sign Broadcast to bezprzewodowy system rozgłaszania, który może przesyłać alerty, wiadomości i ogłoszenia podczas zajęć. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów powiadamiania w klasie, X-Sign Broadcast zapewnia natychmiastowe dostarczanie wiadomości, jak również powiadamianie grupowe. Służąc jako centrum informacyjne nowej generacji, X-Sign Broadcast pozwala na zarządzanie treścią zajęć i nadawanie wzbogacających materiałów z dowolnego urządzenia. Tworzenie atrakcyjnego środowiska nauczania jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dzięki funkcji grupowania, X-Sign Broadcast może wysyłać wiadomości do wybranej grupy ekranów, pojedynczej klasy lub całej szkoły. Funkcja grupowania pomaga zapewnić, że informacje są wysyłane tylko do tych odbiorców, dla których są przeznaczone, jednocześnie redukując czas i nakład pracy wymagany do wysyłania wiadomości do wielu osób.

 • Inteligentne grupowanie według klas lub atrybutów
 • Wiadomości mogą być wysyłane do wielu odbiorców jednocześnie

Tworzenie zdrowego środowiska uczenia się
Kiedy chodzi o efektywną naukę, zdrowie ma znaczenie. BenQ Education Interactive Display zapewnia, że sale lekcyjne mogą korzystać z innowacji bez narażania zdrowia uczniów poprzez dostarczanie inteligentnej technologii ochrony oczu.

Rozwiązanie do ochrony wzroku
Rozwiązanie Eye-care może działać poprzez aktywację trybu eye-care. Technologia BenQ's Eye-care minimalizuje ekspozycję na
niebieskie światło i pozwala na zdrowsze spędzanie czasu przed ekranem, pomagając stworzyć najlepsze i najbardziej komfortowe doświadczenie oglądania dla Ciebie i Twoich uczniów.

Ułatwiaj przepływ nauczania dzięki przyjaznemu projektowi
Dbaj o nieprzerwaną naukę z BenQ Launcher

Aby zapewnić nieprzerwaną naukę dla uczniów, RE8601 usprawnia kroki dla nauczycieli, aby rozpocząć zajęcia z BenQ Launcher. Stworzony, aby zebrać wszystkie kluczowe narzędzia w jednym hubie, BenQ Launcher pozwala nauczycielom rozpocząć korzystanie z tablicy EZWrite, jak również dostęp do różnych źródeł wejścia za jednym dotknięciem bez konieczności logowania się na swoje konta. Nauczyciele mogą również umieszczać ogłoszenia na tablicy ogłoszeń. Dodatkowo, BenQ Launcher wyposażony jest w SwitchQ, przełącznik zadań, pozwalający nauczycielom bez wysiłku przełączać się pomiędzy ostatnimi aplikacjami i źródłami sygnału wejściowego w zasięgu ręki.

System zarządzania kontami dla spersonalizowanej przestrzeni roboczej
Interaktywne monitory BenQ obsługują zarządzanie wieloma kontami, co pozwala użytkownikom na bezpośredni dostęp i zarządzanie ich osobistymi ustawieniami systemu, dyskiem sieciowym i przestrzenią dyskową w chmurze, taką jak Google drive i Dropbox.

Bezprzewodowe rozwiązanie do bezproblemowej współpracy
InstaShare to oprogramowanie przeznaczone do bezproblemowej bezprzewodowej prezentacji i współpracy podczas wykładów. Umożliwia ono płynne przesyłanie plików wizualnych, dźwiękowych oraz filmów w jakości Full HD. Użytkownicy mogą również mirrorować całą zawartość cyfrową z urządzeń, w tym komputerów PC, tabletów i smartfonów, umożliwiając wykładowcom wzbogacenie swoich sesji o różnorodne zasoby multimedialne.

Wbudowane głośniki i kompatybilność z zewnętrznym mikrofonem dla bardziej efektywnej nauki
RE8601 wyposażono w dwa głośniki o mocy 15W, oferujące lepszą transmisję dźwięku, co podnosi poziom przyjemności audiowizualnej podczas zajęć. Dodatkowo RE8601 wyposażono w port USB, który umożliwia nauczycielom podłączenie zewnętrznych mikrofonów, co jeszcze bardziej ułatwia uczniom efektywne i efektowne uczenie się.

Maksymalizacja elastyczności w nauczaniu poprzez otwarte udostępnianie
Zastosowanie wielu wyświetlaczy dla zwiększenia efektywności nauczania

RE8601 obsługuje aplikację podwójnego wyświetlania przez wyjście HDMI, pozwalając nauczycielom na udostępnianie materiałów dydaktycznych na więcej niż jednym ekranie, zwiększając efektywność nauczania i zaangażowanie uczniów.

Zgodność z wieloma platformami
Dzięki funkcji plug-and-play interaktywne wyświetlacze mogą bezproblemowo współpracować z szeroką gamą urządzeń komputerowych i mobilnych z większością głównych systemów operacyjnych, od Windows po Mac, Linux i Chrome.

Rekomendowane Aplikacje Przez "BenQ Suggests"
RE8601 zawiera kilka rekomendowanych aplikacji Android do BenQ Suggests, również we współpracy z partnerami rozwiązań, takimi jak Teamviewer i Blizz, które jeszcze bardziej rozszerzają potencjał interaktywnych wyświetlaczy, upraszczając aktualizacje aplikacji i pobieranie w przyszłości.

Bezproblemowe zarządzanie wyświetlaczami
Dzięki funkcjom chmury, BenQ DMS łączy informacje o urządzeniu i zarządzanie nim, zarządzanie aplikacjami i aktualizację OTA (Over-the-Air), aby zapewnić najlepsze rozwiązanie do zarządzania urządzeniem dla Twojej produktywności.

Informacje o urządzeniach i zarządzanie nimi
Zdalnie kontroluj swoje wyświetlacze za pomocą DMS Cloud przez Internet. To skuteczny sposób na obniżenie TCO i zużycia energii w Twojej firmie.

Zarządzanie aplikacjami
Instaluj aplikacje Android dla wybranych wyświetlaczy za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. DMS Cloud został zaprojektowany, aby oszczędzić Ci kłopotów związanych z powtarzającymi się ręcznymi pracami instalacyjnymi.

OTA (Over-the-Air) Aktualizacja
Aktualizuj najnowsze firmware BenQ dla swoich wyświetlaczy poprzez nasze wsparcie OTA Update i utrzymuj ich sprawne działanie przez cały czas.

Informacje o produkcie
Model

RE8601

Przekątna ekranu 86''
Typ matrycy D-LED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Czas reakcji 8 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
1 x RJ-45 LAN
2 x RJ-45 LAN
2 x USB 3.0
Brak
1 x 15-pin D-Sub
4 x HDMI
2 x USB (Typ B)
4 x USB 2.0
1 x RS-232 (COM)
1 x Audio out
Bluetooth Nie
WiFi Opcja
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 284 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
 • Kabel VGA
 • Kabel HDMI
 • Kabel USB dla dotyku
 • Instrukcja szybkiego uruchomienia
 • Instrukcja użytkownika (plik elektroniczny)
 • Uchwyt ścienny
 • 2 x Pisak dotykowy
 • Kabel zasilający 
 • Pilot zdalnego sterowania
Akcesoria opcjonalne
 • Wózek
 • Karta USB Wi-Fi
 • OPS
Kolor Czarny
Wysokość 1991.57 mm
Szerokość 1182.61 mm
Głębokość 112.8 mm
Waga 69 kg
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Przekątna ekranu 86''
Gwarancja 24 mies.
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Bluetooth Nie
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Pivot Nie
Klasa energetyczna nie dotyczy
Powierzchnia matrycy Matowa
WiFi Opcja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie