}
  • 4World Uchwyt TV ścienny, 30- 75'', udźwig 50kg, czarny

Symbol: 10586
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Allegro Kurier DPD 0
Kurier 12.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

 

Solidne i wytrzymałe uchwyty TV 4World

Wykonane z najlepszej jakości materiałów uchwyty do telewizorów 4World spełniają niezbędne normy, dzięki którym zapewniają wysoki komfort oglądania filmów oraz telewizji w domowym zaciszu. Posiadają otwory w standardzie VESA, co czyni je kompatybilnymi z telewizorami różnych producentów (m.in. Sony, LG, Samsung, Panasonic, SHARP, Toshiba). Malowanie proszkowe powierzchni uchwytów sprawia, że na ich matowej powłoce nie pozostają żadne ślady. Oferowane przez nas modele powstają z myślą o samodzielnym montażu, dlatego każdy z nich zawiesisz na ścianie szybko i w prosty sposób. Dołączona do zestawu instrukcja znacznie ułatwi proces instalacji. Uchwyty 4World gwarantują stabilność przymocowanego monitora oraz maksymalną wygodę podczas użytkowania.

 

Jak dobrać odpowiedni uchwyt do telewizora?

Najważniejszymi parametrami podczas doboruuchwytu do urządzenia są standard VESA oraz waga telewizora. VESA to ustandaryzowany rozstaw śrub montażowych, pozwalający określić, jaki uchwyt będzie odpowiedni do danego telewizora. Producenci telewizorów, aby ułatwićmontaż, przygotowują odpowiednie otwory pod śruby z tyłu odbiornika. W zależności od modelu i marki, telewizory różnią się rozstawemotworów mocujących.

 

Uchwyty TVmogą być przystosowane do wielu możliwości rozstawu otworów. Oznacza to, że jeden modeluchwytumoże być kompatybilny z wieszanym telewizorem aż w kilku konfiguracjach, np.: 200×100 mm, 200×200 mm, 300×200 mm, 300×300 mm, 400×200 mm, 400×300 mm, 400×400 mm, 600×400 mm i800×400 mm.

 

Drugi ważny aspekt, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego uchwytu, to waga wieszanego telewizora. Żeby uniknąć ryzyka upadku TV ze ściany (z uchwytu), warto wybrać taki, którego udźwig maksymalny jest o wiele większy, niż masa danego telewziora.

 

Kiedy wiadomojuż, jakiego produktu szukać, by telewizor był zawieszony bezpiecznie i poprawnie, możnazająć się doborem uchwytu tak, by spełniał indywidualne wymagania. Należyzastanowić się czy telewizor będzie oglądany z jednego punktu w salonie – na przykład tylko z kanapy – czy przyda sięmożliwość zmiany ustawienia urządzenia. Dostępne są uchwyty bez możliwości regulacji, pochylne w pionie (góra/dół) orazz pełną regulacją (góra/dół, prawo/lewo).


 

Rodzaje uchwytów

Najpopularniejszymi uchwytami uchwyty stałe (płaskie), bez możliwości jakiejkolwiek regulacji. Sprawdzają się one doskonale w niewielkich pomieszczeniach, w których nie ma potrzeby korygowania położenia ekranui telewizormoże być umieszczony blisko ściany.

 

Uchwyty pochylne to dobry wybór, jeżeli nie ma możliwości zawieszenia telewizora na linii wzroku. Wtakim przypadku należy zamontować uchwyt z telewizorem nieco wyżej, a następnie pochylić odbiornik w dół. To ustawienie ma jedną, niezaprzeczalną zaletę- obraz wydaje się bardziej wyrazisty, a kolory intensywniejsze.

 

Uchwyty z pełną regulacją są idealne do dużych i przestronnych pomieszczeń, w których często zachodzi potrzeba zmiany położenia odbiornika. Najczęściej ich konstrukcja posiada wysięgnik, który można dowolnie regulować. Dzięki temu ustawienie TV w dowolnym położeniu nie sprawi żadnego problemu.

 

Dlaczego warto wybrać uchwyt TV 4World?

  • 30 lat gwarancji
  • wysokiej jakości komponenty
  • matowa powierzchnia malowana proszkowo
  • dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym
  • standard VESA
  • cztery rodzaje uchwytówdo wyboru: stałe (płaskie), pochylne, obrotowe, pochylno-obrotowe

 

Maksymalne obciążenie 50 kg
Odległość od ściany 23 mm
VESA 200x 200, 300x 300, 400x 400, 600x 400 mm
Regulacja nachylenia góra/ dół - °
Obrót prawo/ lewo - °
Gwarancja 30 lat
Przekątna ekranu 30- 75 ''
Kolor Czarny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie